mehmet ergün imza

Dernekten ihraç edildi.

dernekten-ihrac-edildi

2016-12-15

Alanya’da hayvanlara bakmasıyla tanınan Tülay AVCI dernekten ihraç edildi. Devamı »

Şehir içi ulaşıma BAYAN eli

sehir-ici-ulasima-bayan-eli

2014-12-17

Alanyada şehir içi ulaşımda otobüs koltuğundan bayan şoförü görenler önce şaşırıyor ; sonrasında ise cesaretinden dolayı teşekkür ediyor Devamı »

İnsanlık dışı bu eziyetin cezası belli oldu!

insanlik-disi-bu-eziyetin-cezasi-belli-oldu

2014-12-15

İZMİR'in Güzelbahçe İlçesi'nde, Durmuş Akgün'ün büyükbaş hayvanlarını korumak için arkadaşından aldığı Kangal çoban köpeğini, minibüsünün arkasına zincirle bağlayıp, ayakları kanamasına rağmen sürekleyerek götürme görüntüleri, büyük tepki topladı. Devamı »

Türkiye güne gözaltı haberleriyle uyandı

turkiye-gune-gozalti-haberleriyle-uyandi

2014-12-14

Günlerdir beklenen operasyon bu sabaha karşı başladı..Türkiyede ve Dünyada büyük yankı uyandıran medya basın operasyonlarına protestolar devam ediyor.. Devamı »

Kaymakam Alanya Sofrasını neden terk etti?

kaymakam-alanya-sofrasini-neden-terk-etti

2014-12-13

Her yıl geleneksel olarak ALKOD tarafından düzenlenen Alanya Sofrasında ilk kez bir kaymakam sofrayı terk etti. Devamı »

SİLİVRİ ZİNDANLARI YIKILDI

silivri-zindanlari-yikildi

2014-03-10

ÜMRANİYEDE BİR EVİN ÇATISINDA BULUNAN EL BOMBALARIYLA BAŞLAYAN VE BİR HAHAMIN İHBARI VE TANIKLIĞIYLA BAŞLAYAN ERGENEKON TERTİBİ BUGÜN ÇÖKTÜ SİLİVRİ ZİNDANI YIKILDI.. Devamı »

Türkiye Kurtuluş Savaşı yıllarını yaşıyor!

turkiye-kurtulus-savasi-yillarini-yasiyor

2014-03-10

İstanbul 20. Ağır Ceza Mahkemesi Teğmen Mehmet Ali Çelebi, eski 1. Ordu Komutanı Hasan Iğsız, eski Jandarma Genel Komutanı Şener Eruygur, gazeteci Merdan Yanardağ ve Alaaddin Sevim hakkında da tahliye kararı verdi. Akşam saatlerinde de Doğu Perinçek,Mehmet Demirtaş'ın da tahliye kararlarını verdi, ... Devamı »

GÜNÜN KÖŞE YAZISI

ASMİMETRİK SAVAŞIN KODLARI..HEM İÇERDEN HEM DE DIŞARDAN SALDIRI ALTINDAYIZ.

mehmet ergün

ERDOĞAN’ın bugün ‘ÜLKEMİZ ASİMETRİK SAVAŞ İÇİNDE OLUP EĞER BİR OLMAZSAK YENİDEN SEVR ŞARTLARI OLUŞUR ’ açıklamasını takip eden saatlerde AKP’li Rize belediye başkanının kent meydanından ATATÜRK heykelini kaldırtması ülkemizin sadece ERDOĞAN’ın belirttiği gibi dışardan asimetrik savaşın değil içerden de asimetrik saldırılarla karşı karşıya kaldığını göstermesDevamı »

Tarih: 22-12-2016 18:01

TWITTER Bizi takip edin..