Nuri Alço, Ankara'ya sevk edildi

Nuri Alço, Ankara'ya sevk edildi
Usta oyuncu Nuri Alço, Eskişehir'deki evinde 6 Nisan Cumartesi günü rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Tedavisi devam eden Alço için yeni bir karar alındı.

Magazin 6 Nisan Cumartesi günü Eskişehir’deki evinde rahatsızlanan usta oyuncu Nuri Alço, acil olarak hastaneye kaldırıldı. Eskişehir’de bir süredir devam eden tedavisi hakkında umutlu paylaşım yapan Alço, için yeni bir karar alındı.

Ramazan Bayramı tatili için Eskişehir’e giden Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Nuri Alço, evinde fenalaştı. Acilen hastaneye kaldırılan Alço, tedaviye alınmıştı. Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde tedavi gören usta oyuncu, sonrasında Eskişehir Şehir Hastanesi’ne sevk edilmişti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın talimatıyla beraber şehir hastanesinde tedaviye olumlu yanıt veren Nuri Alo, hayati tehlikesini atlattı. Ancak eşinden bir sevk haberi daha geldi.

NURİ ALÇO’YA KALP PİLİ TAKILACAK

Usta oyuncu Nuri Alço, atar topar hayati tehlikesini atlattıktan sonra Ankara’ya sevk edildi. Dün geç saatlerde sevk işlemi gerçekleşti. Ambulansla Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi.

Alço’nun son durumu hakkında eşi sevenlerini bilgilendirdi. Eşi Burcu Alço, kalp pili takılacağını aktardı vesosyal medya hesabı üzerinden şunları söyledi;

“Bu zorlu süreçte yanımızda olup desteğini esirgemeyen herkese ne kadar teşekkür etsem az. Seni çok seviyorum, varlığına, aldığın her nefese şükürler olsun. Bir kez daha binlerce kez daha iyi ki Nuri’m.”