mehmet ergün imza

Naci Çelik Berksoy: 'Savcıya işleyişi anlattım...'

naci-celik-berksoy-savciya-isleyisi-anlattim

2014-12-15

"14 Aralık Operasyonu" kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılan "Tek Türkiye" dizisinin yönetmeni Naci Çelik Berksoy, "Savcı'ya işleyişi anlattım, bizim nasıl çalıştığımızı anlattım. Bir yönetmen ne yapar, bir senarist ne yapar, onlar konusunda teknik bir bilgi verdim" dedi. Devamı »

Bombadaki parmak izinden Zaman'a uzanan operasyon...

bombadaki-parmak-izinden-zaman-a-uzanan-operasyon

2014-12-15

STV'yi ve Zaman gazetesini içine alan operasyonun,"Tahşiyeciler" adlı dini gruba yönelik davada, polis ve gazeteciler eliyle komplo kurulduğu iddiası üzerine yapıldığı iddia edildi. Grubun kullandığı öne sürülen bir evde bulunan el bombalarının üzerindeki üç parmak izinin polise ait olduğu iddiasıyla bir "komplo" kuşkusu gündeme geldi. İşte dört yıl önce bulunan bu parmak izlerinin, bugünkü operasyonun nedeni olduğu ifade ediliyor. Devamı »

GÜNÜN KÖŞE YAZISI

ASMİMETRİK SAVAŞIN KODLARI..HEM İÇERDEN HEM DE DIŞARDAN SALDIRI ALTINDAYIZ.

mehmet ergün

ERDOĞAN’ın bugün ‘ÜLKEMİZ ASİMETRİK SAVAŞ İÇİNDE OLUP EĞER BİR OLMAZSAK YENİDEN SEVR ŞARTLARI OLUŞUR ’ açıklamasını takip eden saatlerde AKP’li Rize belediye başkanının kent meydanından ATATÜRK heykelini kaldırtması ülkemizin sadece ERDOĞAN’ın belirttiği gibi dışardan asimetrik savaşın değil içerden de asimetrik saldırılarla karşı karşıya kaldığını göstermesDevamı »

Tarih: 22-12-2016 18:01

TWITTER Bizi takip edin..