Dalgın Anne 5 Yaşındaki Oğlunu Midibüste Unuttu

Dalgın Anne 5 Yaşındaki Oğlunu Midibüste Unuttu
Antalya'da 5 yaşındaki Burak Orcam, annesi tarafından midibüste unutuldu. Kısa süre içerisinde polisler tarafından oğluna kavuşturulan anne gözyaşlarını tutamadı.

Antalya"da annesi tarafından şehir içi yolcu midibüsünde unutulan 5 yaşındaki Burak Orcam, polise teslim edildi. Bir süre sonra oğluyla buluşan Ayşe Orcam, gözyaşları içinde Burak"a sarıldı.

UNUTULDUĞUNU ŞOFÖR FARK ETTİ

Olay, dün saat 14.00 sıralarında  Kepez ilçesinde meydana geldi. Bir yakınını ziyaret için oğlu Burak Orcam ile şehir içi yolcu midibüsüne binen Ayşe Orcam, Hürriyet Caddesi"nde araçtan indi. Bu sırada aracın şoförü  İbrahim Sarı, küçük çocuğun midibüste unutulduğunu fark etti.

GÜVEN TİMLERİNE TESLİM EDİLDİ

Hemen polisi arayan Sarı, Burak"ı Namık Kemal Bulvarı üzerinde devriye görevi yapan  Kepez İlçe  Emniyet Müdürlüğü"ne bağlı güven timlerine teslim etti.

BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

Bu süre içinde 155  Polis İmdat hattını arayan anne Ayşe Orcam, oğlunun polise teslim edildiğini öğrenince büyük mutluluk yaşadı.

"BAŞIMI BİR YERE VURDUM"

Gözyaşları içinde oğluna sarılan Ayşe Orcam, "Midibüsten inerken başımı bir yere vurduğumu hatırlıyorum. Kendime geldiğimde oğlum yanımda yoktu. Çok üzüldüm. Hemen polisi arayıp yardım istedim" diye gözyaşı döktü.

Ayşe Orcam, daha sonra oğluyla birlikte evlerine gitti.

Etiketler :