Altav'dan İç Pazar Toplantısı

Altav'dan İç Pazar Toplantısı
Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Gaziantep ’ten sonra iç pazar tanıtım çalışmalarını Ankara, Samsun, Trabzon, Erzurum ve Konya gibi büyük şehirlerde sürdürmeyi planlıyoruz” dedi.ALTAV başlattığı iç pazar tanıtımları kapsamınd.
Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Gaziantep ’ten sonra iç pazar tanıtım çalışmalarını Ankara, Samsun, Trabzon, Erzurum ve Konya gibi büyük şehirlerde sürdürmeyi planlıyoruz” dedi.
ALTAV başlattığı iç pazar tanıtımları kapsamında Gaziantep ’te otel yöneticilerini bilgilendirdi. Düzenlenen toplantıda Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel ’in Alanya iç pazar tanıtım çalışmalarına vereceği destek müjdesi duyuruldu. Toplantıda konuşan ALTAV ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, Vakıf olarak son 6 ay içerisinde 25 uluslararası fuarda tanıtım gerçekleştirdiklerini, iç pazar pay oranını da yüzde 25 seviyesine çekebilmek için çalışmaları arttırdıklarını söyledi.
“MENDERES TÜREL ’DEN TANITIMA DESTEK”
Dahaoğlu, “Gaziantep ’te yaptığımız Alanya tanıtım çalışmaları hakkında iç pazar kampanyamıza destek veren otel işletmecilerini bilgilendirdik. Geçtiğimiz hafta Antalya Büyükşehir Belediyesi ’ne ALTAV Başkanımız Adem Murat Yücel ve Vakıf yönetim kurulu üyelerimizle yaptığımız ziyarette Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel ’den Gaziantep ’te geniş kapsamlı billboard tanıtım çalışmamızı destekleyeceği yönde aldığımız müjdeyi işletmecilerimize duyurduk. Türel, bundan sonra yapacağımız ziyaretlerdeki şehirlerde de billboard tanıtımlarımıza büyük destek verecek. Tanıtım çalışmalarımızı Ankara, Samsun, Trabzon, Erzurum ve Konya gibi büyük şehirlerle sürdürmeyi planlıyoruz. Bu şehirlere giderek acente ve çalışan sayısı yüksek olan kurumsal şirket yetkililerine, ulaşım kolaylığını ve maddi açıdan Alanya ’nın avantajlarını anlatacağız” dedi.

Etiketler :