whatsapp
Öne Çıkanlar Cinayet Finans alanya son dakika alanya ASMEK Kayıtlarına Yabancı İlgisi

Bu haber kez okundu.

MUAY THAI CUMHURİYET KUPASI SONA ERDİ

Atatürk Spor Salonu’nda iki gün boyunca 9 ilden 460 sporcu mücadele etti. Turnuvada Alanya’mızı 50’si Alanya Belediyespor olmak üzere 85 sporcu temsil etti. Dereceye giren sporcular yetkililer tarafından ödüllendirildi. Dereceye giren sporcular şöyle;

ALT GENÇ ERKEKLER

42 kg                                                    48 kg                                                    54 kg

1.Mustafa Salih Kaya                     1.Ceyhun Eren                                 1.Emirhan Kaya

2.Batuhan Süner                             2.Mehmet Tunç                               2.Zülfü Ataş

3.İsmailAbulev                               3.D. Burak Arslan                           3.Emir Çevik

45 kg                                                    51 kg                                                    57 kg

1.Mevlüt Alp Eren                            1.Volkan Güzelbay                          1.Furkan Çalgıcı

2.Batuhan Kılıç                                 2.Mehmet Aksu                               2.H.Talha Helvacı

3.M. Abdullah Yerlikaya                    3.Mustafa Karaşimşek                   3.Zafer Istık

60 kg                                                    67 kg    

1.Ömer Can Güneş                         1.H.Emre Çağlar

2.Talha Çiğdem                                2.Bahattin Dakak

3.Serkan Toker                                 3.Asrın Çelik

64 kg                                                    71 kg                                                    71+KG

1.Muhammed Ali Kalemkuş                  1.Tunahan Karagöz                         1.İbrahim Çevik

2.Metehan Bedir                    2.Samet Sozak                    2.Mert Seçkin Daşdelen

3.Selman Türkdaş                   3.Tolgahan Kılıç                3.İlksen G. Gözer

ÜST GENÇ ERKEKLER

51 kg                                      57 kg                                      64 kg

1.Halit Can                              1.Nafiz İncekaya                     1.Aziz Çelik

2.Levent Evren                       2.Samet Hatunkız                   2.Abdulkadir Kamiloğlu

                                               3.Furkan Yaman                     3.Serkan Yüzkat

54 kg                                      60 kg                                      67 kg

1.İbrahim Şen                         1.Şerf Karaca                          1.Mert Burat Çetin

2.B.Nazmi Özdemir                2.Şeref Talha Ayata                2.Serhat Çınar

3.Abdullah Boğa                     3.Hüseyin Demirbaş               3.Yusuf Uzun

71 kg                                      75 kg                                      75+ kg

1.Ali Türk Yılmaz                    1.Ali Metehan Koç                  1.Ali Şamil Doğan

2.H.Eren Uğur                        2.Hulusi Karaman                   2.Hüseyin Batuhan Yıldırım

3.Özcan Boyacı                       3.Tarık Dönmez                      3.Enes Malik Topçu

BÜYÜK ERKEKLER A

54 kg                                      67 kg                                      71 kg

1.Baran Soysal                        1.Ahmet Ertekin                     1.Doğukan Siler

2.Arif Azak                              2.Ömer Bağçık                       2.Muarrem Yıldız

3.Abdi İsa Nalbant                  3.Doğukan Dilek                    

64 kg                                      75 kg                                      81 kg

1.Ahmet Bedirhan Sak           1.G.Zeigermahers                  1.Recep Turan

2.İbrahim Aslan Sezer            2.Sezai Direk                          2.Oğuz En

3.M.Doğukan Kılıç                  3.Serdar Çelik                         3.Muhammed Kaya Gümüş

86 kg                                      91 kg                                      91+ kg

1.Hasan Demir                       1.Oğuzhan Şahin                    1.Emre Can

2.Yasin Bulduk                        2.UğurcanBayçin                    2.Serkan Aslan

3.Birkan Kılıç                          3.Çağatay Çay

BÜYÜK ERKEKLER B  

54 KG                                      67 kg                                      81 kg

1.Sergen Tosun                       1.İrfan Deniz                           1.Fırat Aydoğan

2.Süleyman Karacan              2.Ahmet Yaman                     2.Erdoğan Aldemir

                                               3.Sinan Ataş                            3.Enes Küçük Şahin

60 kg                                      71 kg                                      86 kg

1.Ömer Babacan                    1.Ertan Yüce                           1.Oğuz En

2.İzzet B. Çalık                        2.Oğuzhan Vural

                                               3.Sezer Taşkın                        91 kg

                                                                                               1.Halil Şimşek

64 kg                                      75 kg                                       2.Hüseyin Keloğlu     

1.Eyüp Gökel                          1.Recep Gül                            91+ kg

2.Barışhan Özer                      2.Mücahit Berme                   1.M. Ali Çatlıoğlu

                                               3.Furkan Açıkgöz                 2.Atakan Ataseven    

YILDIZ ERKEKLER

36 KG                                      48 kg                                      57 kg

1.Şamil Bakırov                      1. İsa Üzüm                             1.İbrahim Bakırcı

2.Oğuzhan Laledere               2.İrşat Azak                             2.Hurşit Enes Topal

3.Volkan Sarıoğlu                   3.Mehmet Çalıcılar                3.Kerem Günbey

40 kg                                      51 kg                                      60+ kg

1.Ege Zeybek                          1.Harun Siner                         1.Kadir Kınay

2.Adem Uğuz                          2.Abdullah Karagöz                2.Hasan Ali Eryiğit

3.Göktuğ Ünalan                    3.Emre Çakır                           3.Alparslan Aslan

44 kg                                      54 kg

1.Buğra Dişyapar                    1.Ekin Çiğ Geçim

2.Hüseyün Oğuz                     2.H.Ali Yurtakal

3.Y.Tayyip Uygun                    3.Ertan Sakin

 

MİNİK ERKEKLER

30 Kg                                              48+ Kg                                            44 Kg

1.Cemal H.Tutan                          1.M.Ali Terlemez                              1.Metehan Akşit

2.Emirhan Harmancı                   2.Ali Göksu                                         2.Egemen Özsonmez

3.Alperen Orhan                          3.Efe Kurt                                            3.Ayaz Yalyalı

33 Kg                                               36 Kg

1.S.Nebi Erdem                                1.Hüseyin Dolu

2.E.Pehlivanoğlu                              2.S.Yaşar Gözer

3.Hacı Demir                                     3.Abdurrahman B.Pınar

40 Kg                                                    48 Kg

1.Kadir Biçer                                      1.Yunus Emre Erat

2.Gürkan Uğur Yıldız                         2.Sadık Enes Yıldız

3.B.Efe Çamlıdere                               3.Y.Enis Yılmaz

           

BÜYÜK KADINLAR

48 KG                                                   51 KG                                                   57 KG

1.Nazife Uzuner                               1.Fatma Ayten                                 1.Saadet Eylül Gezici

2.Şeyma Akbaş                                 2.Fatma İnal                                      2.Ayşe Nur Güler

3.Mukaddes Kayar                          3.Ceren Nur Aydoğan

60 Kg                                                    64 kg                                                    67 KG

1.Canan Heyik                                  1.Sevinç Ürkmez                             1.Sinem Kaçan

2.Doina Daamaşcan                        2.Sultan Karabulut                          2.E.Hazal Karaca

3.Hilal Taşkafa                                  3.Aysel R.Karabacak                       71+ Kg

                                                                                                                    1.Gizem Aykut

ÜST GENÇ KADINLAR

48 Kg                                                    51 Kg                                                    54 Kg

1.Ş.Gülcan Kocagüzel                     1.Zeynep Ötürk                                1.Sevgi Doğan

2.Büşra Atalay                                  2.Nuran Elli                                      2.Ceylan Aksoy

                                                                                                                   3.Havva Nur Arslan

64 Kg                                                    67+ Kg

1.Berfin Kabak                                  1.Dilara Karabağ

2.Rümeysa Bahçıvan                         2.Selina Özler

3.Özgenur Çalış                                3.Hilal Aygün

ALT GENÇ KADINLAR

42 Kg                                                    48 Kg                                        54 Kg

1.Gülsüm Sevindik                        1.Meryem Adıgüzel                         1.Bersu Dilek

                                                                                                                 2.Pelin Sena Yıldı
                                                                                                                 3.Semra Nur Kökçen

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74