Kaymakam Hasan Tanrıseven Alanya Halkına Çağrıda Bulundu

Kaymakam Hasan Tanrıseven Alanya Halkına Çağrıda Bulundu
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Multigroup Alanyaspor'un 07.05.2016 Cumartesi günü Göztepe A.Ş. ile Alanya Oba Stadı'nda oynayacağı maçta tribünlerin dolması ve şehrin havaya girmesi için sporseverlere çağrı yaptı.
Alanyaspor'un formasını giyerek makamında poz veren Kaymakam Tanrıseven, Süper Lig'i hedefleyen turuncu- yeşilli takıma Göztepe A.Ş. maçında taraftarın büyük destek vermesi gerektiğini ve Alanya halkının da her yeri bayraklarla donatması gerektiğini söyledi. 
HERKES FORMASINI GİYSİN
Multigroup Alanyaspor'un şampiyonluk yolunda çok büyük avantaja sahip olduğunu belirten Kaymakam Tanrıseven, "Takımımızın şampiyon olmasına ramak kaldı. Alanyaspor’un bayrakları ile caddelerimizi, sokaklarımızı, iş yerlerimizi donatalım ve takıma moral aşılayalım. Sosyal medya profillerimizi Multigroup Alanyaspor ile donatalım. Bu son 2 maçta takımın oyuncularını motive etmeliyiz. Tüm Alanya halkını kendi sahamızda Göztepe ile oynayacağımız maçta, stadyumu doldurmaya davet ediyorum. Bu kulüp ve bu takım bizim. Başka Alanyaspor  yok" dedi.