Demet Akalın'dan Alanyaspor'a Destek

Demet Akalın'dan Alanyaspor'a Destek
Alanya Belediyesi’nin bu yıl 16.sını organize ettiği Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin ilk gününde sahne alan Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın, şarkılarıyla Alanya’yı salladı.

Bu yıl 16.sı düzenlenen Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali büyük bir coşkuyla başladı. Yörük göçü ve kortej yürüyüşüyle başlayan festival etkinlikleri kapsamında ilk gün sahneye çıkan Demet Akalın şarkılarıyla izleyenleri büyüledi. Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın, kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranına 2 saat boyunca unutmaz anlar yaşattı.

YÜCEL PLAKET VERDİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  16. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin ilk gününde sahne alan Demet Akalın’a teşekkür plaketi, eşinin ve kızı Hira’nın yüzlerinin işlendiği su kabağı, muz lifinden tablo ve 82 sırt numaralı Alanyaspor forması hediye etti.
AKALIN VE EŞİNDEN ALANYASPOR"A DESTEK
Demet Akalın ve eşi Okan Kurt Alanyaspor"a destek verdi. Sahne arasında kendisine hediye edilen Alanyaspor formasını giyen Okan Kurt sahneye çıkarak Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile birlikte poz verdi. 

Ayrıca Alanya Belediyesi’nin düzenlediği “Geçmişten Geleceğe Selfie Yarışması”nda derece giren Levent Yılmaz, sahneye çıkarak Demet Akalın ve seyircilerle birlikte selfie yaptı.