Öne Çıkanlar Politika alanya son dakika Şiddeti Türkiye yi AB ye neden almıyorlar Suudi Arabistandan ABDnin 11 Eylül yasasına tepki

Bu haber kez okundu.

Türel'den Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Açıklamasında Türel şu ifadelere yer verdi;

"Cumhuriyet Bayramımızın 94. Yıldönümünü Türk milleti, Antalya halkı ve Büyükşehir Belediyesi olarak her zamankinden daha güçlü, her zamankinden daha iddialı bir şekilde kutlamanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz.
2017 yılında turizmde elde ettiğimiz başarı, Hükümetimizin ve Büyükşehir Belediyemizin gerçekleştirdiği yatırım hamlesiyle 2023 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.
Antalya, Atatürk’ün “dünyanın en güzel yeri” iltifatını manevi bir miras olarak kabul etmiş bir şehirdir. Hedefimiz sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en güzel, en ileri şehirlerinden birisi olmaktır. Yatırımlarımızla, uluslararası ilişkilerimiz ve festivallerimizle bu hedefimize yaklaşıyoruz.
Büyükşehir Belediyemiz, Cumhuriyet Meydanımızı adına yakışır bir düzenlemeyle yenilemiş ve milli bayram kutlamalarını güzel meydanımızda düzenlemeye başlamıştır. 30 Ağustos Zafer Bayramında olduğu gibi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasını da Cumhuriyet Meydanımızda bütün halkımızla birlikte, el ele, gönül gönüle gerçekleştireceğiz.
29 Ekim’de Cumhuriyet Meydanında buluşmak üzere, milletimizin ve sevgili Antalyalıların Cumhuriyet Bayramını en samimi duygularla kutluyor, bayram coşkusunun tam bir milli birlik ve beraberlik içerisinde yaşanmasını diliyorum.
Menderes Türel
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74