Sınav Zamanı ASAT'tan Eğitime Köstek

Sınav Zamanı ASAT'tan Eğitime Köstek
CHP Alanya Eski İlçe Başkanı Şengül Yeşildal sosyal medya üzerinden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e göndermede bulundu.

Bugün yapılan YGS sınavı nedeni ile sessiz olunması ve buna benzer bir çok konuda basında çıkan haberlere rağmen duyarsız kalan Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekiplerine CHP Alanya Eski İlçe Başkanı Şengül Yeşildal sessiz kalmadı.

Yeşildal, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yaptığı paylaşımda şunları söyledi; "Gelecek gençlerindir diyoruz. Çocuklarımızın geleceğini 160 dk. ya sığdırıyoruz. Aylarca gece gündüz demeden çalışan emek veren çocuklarımız için sosyal medyada,basında sessiz olmamız konusunda birbirimizi uyarıyoruz. Bir arıza olduğu zaman hiçbir zaman vaktinde yapmayan ASAT arıza gidermek için bugünü bulmuş.Okul bölgesi olan yolu trafiğe kapatan trafiği felç eden sayın Menderes Türel,sayın Hüseyin Güney ve Sayın Fatih Uysal hassasiyetiniz için teşekkürler. Tüm bu olumsuzluklara rağmen oğluma ve sınava giren tüm öğrencilere başarılar dilerim. Allah yardımcınız olsun."