banner179
Öne Çıkanlar alanya Dolmabahçe Dolmabahçe Sarayı ürünlere ekonomi

Bu haber kez okundu.

Mustafa Türkdoğan: Yaralar sarılacak

Geçtiğimiz hafta Mahmutlar Mahallesi’nde korkunç bir yangın çıkmıştı. Öz Yuva Sitesi’nde çıkan yangında, bir bina tamamen yanarak kullanılmaz hale gelmişti. Zorluklarla söndürülen yangından geriye ise adeta bir enkaz kalmıştı.

Geçtiğimiz hafta yangından hemen sonra Alanya Belediyesi Meclisinin MHP’li Üyesi Kayhan Balta yangın bölgesine giderek gerekli ön incelemeyi yapmıştı. Bugün de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Türkdoğan ve yönetimi ile Meclis Üyesi Kayhan Balta yangın bölgesine gittiler. Yanan binada incelemeler de bulunan ve ev sahipleri ile görüşen MHP’li heyet “geçmiş olsun” dileklerini ilettiler. 

İncelemeler sonrası açıklama yapan İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Türkdoğan, “Mahmutlar Mahallemiz, Öz Yuva Sitesinde meydana gelen yangın sonrası, binada incelemelerde bulunarak, site sakinlerine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel Bey ve Meclis Üyemiz Kayhan Balta Bey’in yapacağı çalışmayla, Partimizin “Sosyal Belediyecilik” anlayışının gereği olarak gereken destek verilecek ve yaralar sarılacaktır.” dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner167

banner169

Alanya Gazetesi Alexa