whatsapp
Öne Çıkanlar alanya Ekonomi haber İşte antalya

Bu haber kez okundu.

Mustafa Türkdoğan'nın Alparslan Türkeş'i anma mesajı

Mesajı şu şekilde;

Türk milletine ve Türkiye Cumhuriyetine hizmet yolunda bir ömür geçiren, büyük devlet adamı, Milliyetçi Hareket Partisinin kurucusu, ilk genel başkanımız Başbuğ Alparslan Türkeş’i aramızdan ayrılışının 21. seneyi devriyesinde rahmet, minnet ve şükran ile anıyorum.
Türk olmaktan onur duyan, bu onuru hayat felsefesi yapmış bir lideri anmak, yürüdüğü yolda yürümek, koyduğu ilkelere sahip çıkmak, hedeflerine ulaşmak adına mücadele etmek bizler için şereftir.Ömrü boyunca Türk milletinden yana tavır koyan, binlerce yıllık Türk tarihinin değerlerine sahip çıkan, geçmişten, geleceğe köprü görevi görecek bir hareketi kuran Başbuğumuz Alparslan Türkeş’tir.Türkiye Cumhuriyetinin bugününe baktığımızda, Türk milletinin feryadına kulak verdiğimizde, Başbuğumuzun yıllar önce gördüğü tehlikelerin varolduğunu görüyoruz.Başbuğumuz Alparslan Türkeş gördüğü bu tehiliklerin tespiti ile yetinmemiş, çözümü de ifade etmiştir. Çözüm, Türk milletinin özüne dönmesi, yabancı hayranlığını bırakması, bayrağına sahip çıkması, fitneye, fesata geçit vermemesi,  milli değerlerine sıkı sıkıya sarılmasıdır.Rahmetli Başbuğumuz, ömrü boyunca, hem biz Türk milliyetçilerine, hem de bütün insanlığa örnek olacak kadar büyük bir şahsiyet sergilemiş; çilenin, sabrın, azim ve kararlılığın abidesi olmuştur.
Bu duygu ve düşüncelerle merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'e ve bugün aramızda olmayan tüm dava arkadaşlarımıza ve aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Mustafa TÜRKDOĞAN 
MHP Alanya İlçe Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74