CHP’de listeler teke düştü

CHP Alanya İlçe Teşkilatı'nda kongre öncesi delege seçimleri devam ediyor. 3 adayın aldığı ortak kararla bundan sonraki kalan mahallelerde seçimler sarı liste olarak tek liste şeklinde devam edecek.

- Bu haber 536 kez okundu.

CHP’de listeler teke düştü


Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongre öncesinde delege seçimleri devam ediyor. Bugün Konaklı, Payallar, Türkler, Avsallar, İncekum ve Okurcalar mahallelerinde bulunan temsilciliklerde delege seçimleri gerçekleştirildi. Seçimlerde mecvut başkan Coşkun Karadağ’ın yanı sıra diğer adaylar Ömer Zavlak ve Sefa Çorbacı da hazır bulunarak partililerle istişare etti. 

Gerçekleştirilen delege seçimlerinin ardından bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Bugün Konaklı, Payallar, Türkler, Avsallar, İncekum ve Okurcalar mahallelerimizdeki delege seçimlerimizi yaptık. Biz bundan sonraki diğer mahallelerimizde özellikle 3 aday olarak kararımız şudur. Bundan sonraki mahalle seçimlerinde kırmızı, beyaz ve mavi liste çıkartmayarak tek bir liste, ortak bir liste ile yani sarı bir liste ile seçime gireceğiz. Bu liste çarşaf liste şeklinde olacak. Delege arkadaşlarımızın biraz sayısını aşarak tüm parti üyelerimize sunacağız. Son kararı mahallelerimiz verecek. Yine sen ben yok biz varız sloganıyla birlikte yapacağız. İnşallah bunları da tamamladıktan sonra ilçe seçimlerine gireceğiz. Bundan sonraki inisiyatifi mahalle başkanı arkadaşlarımıza bırakıyoruz. Onların kararları doğrultusunda ister çarşaf ister tek liste olarak sarı liste şeklinde seçimler olacak. Bugünden sonra 122 delegemizi bu şekilde seçeceğiz” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner169

Alanya Gazetesi Alexa