Alanya'da Mezarlıklara tabela dikiliyor ama temizlenmiyor

Alanya'da Mezarlıklara tabela dikiliyor ama temizlenmiyor. Manavgat, Finike ve Antalya'nın diğer ilçelerinde mezarlıklarda temizlikler başlarken Alanya'da ne hikmetse bu yönde herhangi bir çalışma henüz başlamış değil..

- Bu haber 1878 kez okundu.

Alanya'da Mezarlıklara tabela dikiliyor ama temizlenmiyor


Alanya'da vatandaş tepkili. Mezarlıklara tabela dikiliyor ama temizlik yapılmıyor diyen vatandaşlar, "mezarlıkları pislik götürüyor" dediler. Manavgat, Finike ve diğer ilçelerde mezarlıklarda temizliklerin başladığını görüyor, okuyoruz diyen vatandaşlar, henüz Alanya’da temizlikle alakalı bir iş yapılmıyor, anca tabela dikiyorlar dediler.

Kestel Hanönü mezarlığı ve Mahmutlar merkez mezarlığı gibi merkez konumundaki mezarlıkları bile pislik götürüyor diyen vatandaşlar şikayet etmekten ve talep etmekten artık bıktıklarını belirttiler. Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni ve Alanya Mezarlık hizmet birimini göreve davet eden vatandaşlar dertlerine çözüm bulamazlar ise konuyu ulusal medyaya taşıyacaklarını ilettiler.

Bizde Alanya Gazetesi olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni, Alanya Hizmet birimini ve Mezarlık Müdürlüğünü göreve davet ediyor, kamu hizmeti olan asli görevlerinizi artık yerine getirmenizi temenni ediyoruz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Alanya Gazetesi Alexa