Emekli Polise Pastalı Veda

Emekli Polise Pastalı Veda
Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğinde dokuz yıldır görev yaptıktan sonra emekli olan polis memuru Kahraman Yelekin'e, Öğretmenler evinde veda yemeği verildi.

Alanya İlçe  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğinde dokuz yıldır görev yaptıktan sonra emekli olan polis memuru Kahraman Yelekin'e Amirleri ve mesai arkadaşları tarafından Cuma akşamı Öğretmenler evinde veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine  Alanya İlçe Emniyet Amiri Feryadi Doköz ve Mehmet Akif  Kaymaz, Asayiş Büro Amiri İsa Arı, görev yaptığı mesai arkadaşları katıldı. Emekli olan polis memuru Kahraman Yelekin'e arkadaşları tarafından pasta kesildi.

AMİRLERİNDEN PLAKET

Asayiş Büro Amirliğinde görev yapan Emekli polis memuru Kahraman Yelekin'e Emniyet Amiri Mehmet Akif  Kaymaz'dan plaket verirken, Asayiş Büro Amiri Komiser İsa Arı ise hediye takdim etti.

DUYGULU KONUŞMA
Alanya İlçe  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğinde görev yaptıktan sonra emekli olan  Polis Memuru Kahraman Yelekin yaptığı veda konuşmasında, "Alanya'da 9 yıldır görev yaptım. Buradan  Alanya halkına ve mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, ben sizlere hakkımı helal ediyorum. Sizlerin de bana hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Hepinize teşekkür ediyor saygılar sunuyorum' diye konuştu.

Veda yemeğinin ardından hatıra fotoğrafları çekildi.