whatsapp
Öne Çıkanlar alanya son dakika Cinayet alanya ASMEK Kayıtlarına Yabancı İlgisi Finans

Bu haber kez okundu.

Uğurlu Yolu Genişletiliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimine bağlı Kırsal alan ekipleri, yol bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra Alanya Dim Vadisi’nde bulunan hem bölge halkının hem de yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla kullandığı Akçatı, uğurlu ve Üzümlü yolunda genişletme çalışması yapıyor. 
Geçtiğimiz yıl yolun  Akçatı Mahallesi’ne kadar olan bölümünü genişletip asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, bu yılda Akçatı Uğurlu arasındaki 8 km’lik bölümde iş makineleriyle genişletme çalışması  başlattı. Genişletme çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol asfalt programına alınarak asfaltlanacak.

Yolumuz daha konforlu olacak
 Alanya Hizmet Birimi Kırsal alan sorumlusu Arif Yeni ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Uğurlu Muhtarı Ahmet Sarı, “ yolumuz çok dardı, iki araba yan yana geçemiyordu. Talebimizi onaylayan ve mahallemizin yolunu genişletme çalışması başlatan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e çok teşekkür ediyorum. Çalışma bittikten sonra mahallemize daha konforlu bir yoldan gideceğiz “ dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74