Müşteri Kılığındaki Polislere Yakalandılar

Müşteri Kılığındaki Polislere Yakalandılar
Antalya’nın Kumluca ilçesinde fuhuş yaptıkları ve fuhşa aracılık yaparak yer temin ettikleri ileri sürülen 2’si yabancı uyruklu kadın olmak üzere 4 kişi gözaltına alındı

Antalya’nın Kumluca ilçesinde fuhuş yaptıkları ve fuhşa aracılık yaparak yer temin ettikleri ileri sürülen 2’si yabancı uyruklu kadın olmak üzere 4 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, şehir merkezinde bir apartman dairesine şüpheli kişilerin girip çıktığını belirleyen Kumluca Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, apartman dairesi ve çevresini takibe aldı. Bir süre sonra yabancı uyruklu iki kadın ve bu kadınlara aracılık yapan iki kişinin apartman dairesinde fuhuş yaptırdıklarını tespit eden polis ekipleri, müşteri kılığına girerek temasa geçti. Müşteri kılığında apartman dairesinde yabancı uyruklu kadınlarla buluşan polis, daha önce seri numaraları alınmış bir miktar parayı kadınlara teslim ettikleri sırada operasyonu başlattı. Operasyonda yabancı uyruklu 2 kadın ve bu kadınlara aracılık yaparak yer temini sağlayan 2 erkek şahıs gözaltına aldı.
Emniyete götürülen zanlılardan A.A.(37) ve Ö.P. (38) çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, Kırgızistan uyruklu iki kadından biri sınır dışı edilmek üzere yabancılar şubesine gönderildi. Daha önce Türk vatandaşlığına geçen diğer kadın ifadesinin ardından serbest bırakıldı.