Çamlıca'ya Çok Amaçlı Salon

Çamlıca'ya Çok Amaçlı Salon
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çamlıca Mahallesi’nde yapılacak çok amaçlı salon ve park düzenleme alanında yerinde incelemelerde bulundu. Başkan Yücel, “Çamlıca Mahallemize birkaç mahallenin ortak kullanacağı çok amaçlı salon yapacağız. Halkımız burada hem düğünlerini hem de çeşitli etkinliklerini gerçekleştirebilecek.” dedi.

Hizmetlerini merkez ve mahallelerde tüm noktalara ulaştıran Alanya Belediyesi, Çamlıca Mahallesi’ne 250 kişilik çok amaçlı salon kazandıracak. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  meclis üyeleri Mehmet Ali Tekin ve Mustafa Toksöz ile birlikte salonun yapılacağı Çamlıca Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Mahalle muhtarı ve vatandaşlarla konuşan Başkan Yücel, yapılacak salon ile ilgili bilgi verdi.

Çevre mahallelerin de kullanacağı çok amaçlı salonda düğün, taziye, asker yemeği ve toplantı gibi birçok etkinlikte vatandaşlara hizmet verecek.  250 kişilik çok amaçlı salonun içinde muhtar odası, doktor odası da yer alacak. Salonun bahçesine ise çocuk parkı ve dinlenme alanları yapılacak. Muhtarların ve mahalle sakinlerinin çok büyük bir ihtiyacının karşılanacağını belirten Başkan Yücel, “Çok amaçlı salonumuzun yerinde incelemelerde bulunduk. Salon vatandaşlarımızın çok önemli bir ihtiyacını karşılayacak. Hem halkımızın önemli günlerini gerçekleştirebileceği bir mekan olacak hem de muhtarlık hizmetleri buradan verilecek. Salonun çevresine çocuklarımız için de güzel bir park yapacağız. ” dedi.