Başkan Şahin, Huzurevini Ziyaret Etti

Başkan Şahin, Huzurevini Ziyaret Etti
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde, Alanya Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin tek tek elini öpen Başkan Şahin, bayanlara şal, fular, ve karanfil; baylara da kravat hediye etti.

Ziyarette, ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Banu Okan Kavukçu ve TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Özlem Öz Kural da yer aldı. Kavukçu ve Kural da Başkan Şahin gibi huzurevi sakinleri ile birebir görüşmeler yaparak onlara moral verdiler, isteklerini dinlediler.

ŞAHİN: “ANALARIMIZIN ELLERİNİ ÖPMEYE GELDİK”
8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Alanya Huzurevi’ne bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Şahin, “Burada annelerimizi ve diğer tüm büyüklerimizi ziyaret ederek onlara moral vermek istedik. Hepimiz yaşlanacağız. Onlar da şu anda evlatlarından ayrılar ve gelen misafir kim olursa olsun dört gözle bekliyorlar. Burada Huzurevi Müdürümüz Esra Özarslan ve çalışanları sağ olsunlar bu ilgiye muhtaç büyüklerimize ellerinden geldiği kadar devletimizin şefkatini hissettiriyorlar. Gerçekten modern bir huzurevine sahip Alanya’mız. Bu gibi vesilelerle buradaki büyüklerimizi ziyaret ederek elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

ÖZARSLAN’DAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR
Başkan Şahin’i kapıda karşılayan, Huzurevi Müdürü Esra Özarslan ise ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in her zaman desteğini gördüklerini söyledi. Başkan Şahin’le kısa bir görüşme gerçekleştiren Özarslan, ”Başkanımız Mehmet bey ile Banu ve Özlem hanıma nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Huzurevi sakinlerimiz çok mutlu oldular. Sağ olsunlar ne zaman bizim yanımızdalar ve destek oluyorlar” dedi.