Antalya'da Akıl Almaz Dolandırıcılık Vakası Ortaya Çıktı

Antalya'da Akıl Almaz Dolandırıcılık Vakası Ortaya Çıktı
Antalya'da nargile tütünü üretimi yapan bir firmanın 181 bin 170 dolar değerindeki tütünü, yurt dışına sevkiyat vaadiyle başka bir araca yüklendikten sonra dolandırıldı. Operasyon sonucu 8 şüpheli gözaltına alındı.
Antalya'da nargile tütünü üretimi yapan bir firmaya ait değeri 181 bin 170 dolar olan tütün, yurt dışına sevkiyat vaadiyle başka bir araca yüklendikten sonra dolandırıldı. Yapılan operasyonla 8 şüpheli gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde nargile tütünü üretimi üzerine faaliyet gösteren bir firmaya ait 181 bin 170 dolar değerindeki tütünün yurt dışına sevkiyatını yapma vaadiyle ürünlerin araca yüklendikten sonra il dışında başka bir araca boşaltıldığını tespit etti. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde dolandırıcılık olayı ile ilgili Antalya merkezli 6 ilde yapılan eş zamanlı operasyonda toplam 8 şüpheli şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edildi.

Ayrıca şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda; 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait fişekler ile şüphelilere ait cep telefonlarına, sim kartlarına ve dijital materyallere el konuldu.