Antalya Su ve Işık Gösterisi Büyüledi

Antalya Su ve Işık Gösterisi Büyüledi
Expo 2016 Antalya, devletin zirvesinin katıldığı törenle açıldı (ek)Expo 2016 Antalya'nın resmi açılış töreni Expo Kongre Merkezi'ndeki konuşmaların ardından alandaki görsel şovla devam etti.
Expo 2016  Antalya, devletin zirvesinin katıldığı törenle açıldı (ek)

Expo 2016  Antalya"nın resmi açılış töreni Expo Kongre Merkezi"ndeki konuşmaların ardından alandaki görsel şovla devam etti.  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, eşi  Emine Erdoğan ve beraberindeki davetliler, su, ışık ve havai fişek gösterilerini Şakayık Terası"ndan izledi. Çocukların dans gösterileri ve  Türkiye"nin dört bir yanından kültürel, sanatsal ve yöresel değerlerin sinevizyon gösterisiyle de sunulduğu görkemli açılış töreninde Expo göleti ve Expo kulesi eşliğinde gerçekleştirilen havai fişek gösterisi büyük beğeniyle izlendi.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan ve eşi  Emine Erdoğan, gösterilerin ardından saat 22.10"da özel uçak "ANA" ile  Ankara"ya gitti. Expo 2016  Antalya"nın resmi açılış töreni ve toplu açılışlar dolayısıyla  Antalya"da bulunan Erdoğan"ı  Antalya Havalimanı"ndan yetkililer uğurladı.