whatsapp
Öne Çıkanlar Dedi Yeni Bir Şirket Daha Satın Aldı CK Akdeniz Elektrik alanya son dakika Süleyman Demirel

Bu haber kez okundu.

ALSİAD İsmini Değiştirdi

ALSİAD, ‘’Değişim, Gelişimdir’’ diyerek ‘’ ALANYA SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ‘’ ismini ‘’ALANYA SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ ‘’ olarak değiştirdi. Kurum isminin kısaltması ise değişmedi. ALSİAD olarak kaldı.

Alsiad Yönetim Kurulu Başkanı Akın TABAKLAR konuşmasında şu ifadeleri kullandı;
"Demokrasiyle yönetilen gelişmiş toplumlarda, cinsiyet ayrımı gözetmeden her bireyin eşit olma ilkesinden yola çıkarak, üyelerimiz içersinde kadına daha çok yer vermek, paylaşmak adına kadınlarımızın sivil toplum örgütlerinde daha çok yer alması gerektiği düşüncesiyle bu düzenlemeyi yaptık.
Alsiad ailesinin birikimleri, tecrübesi ile yaptıklarımızı, yapacaklarımızın teminatı olarak görüyorum. Alanya ve bölgemizde lider bir sivil toplum örgütü olmak yolunda gayret sarfedeceğimizi, üyelerimizin ekonomik ve sosyal gelişimlerini daha iyi hale getirmek için ve Alanya'nın sorunlarına daha duyarlı ve üyelerimizin görüş ve düşüncelerini yapıcı öneri ve eleştirilerle gerekli kurum ve kuruluşlara iletmek, olaylara duyarsız kalmamak ve farkındalık yaratmak, varlığımızın ve sorumluluğumuzun bir gereği olduğuna inanıyorum. 
Kıymetli basınımızın, Alsiad'a olan duyarlılığı, her etkinliğimizdeki ilgi ve alakalarını , haberlerimizi yayınlamalarını, takdir ediyor ve tüm basın çalışanlarımıza ve yönetimlerine çok teşekkür ediyorum. 
Saygıdeğer hanımefendiler ve beyefendiler, değerli Alsiad ailesi dostlarım bizleri birarada tutan sevgi saygı ve uzun süren dostluklarımızın oluşmasında Alsiad çatısı altında olmamızın bize getirdiği kardeşlik duygusu her katılan yeni üyelerimizi de kucaklayarak büyümemizi sağlayacaktır. Birlikte Alsiad bir değerdir, Alsiad bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. ‘’ Unutulmasınki hayallerimiz kadarız ‘’ Umutlarımız ve hayallerimiz hiçbir zaman bitmesin, Bu ailede başkanlık yapmaktan ve bana özveriyle destek olan yönetim kurulu üyelerime ve beni ve yönetimimi yanlız bırakmayan bu muhteşem Alsiad ailesine çok teşekkür eder, yönetim kurulum adına sizleri sevgi ve saygıyla selamlarım."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74