Öne Çıkanlar antalya gazipaşa alanya alanya gazetesi haber

Bu haber kez okundu.

Alanya Geleceğe ışık tutuyor

Başçı bir dizi temaslarda bulunmak üzere Alanya'ya geldi. Başçı I ile beraber Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Emekli Emniyet müdürü  Mevlüt Demir, Alanya'nın kanaat önderlerinden Ali Kiriş, Kurucu Dönem İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk ve İlçe Başkanı Av. Mevlüt Çakan ile birlikte parti binasında yönetim kurulu ile bir araya geldi ve basın açıklamasında bulundu.Başçı yaptığı açıklamada Alanya'da yerel siyasete bakış açısının Ankara'dan dikkatle izlendiğini ve Alanya'nın ard arda başarılara imza attığını, Gelecek Partisi'nin Alanya ölçeğindeki önemini ve Kuş Yuvası yolunu dile getirdi.
Başçı; Alanya siyasetinde Geleceğe ışık tutan bir teşkilat var ve bu teşkilat Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığıdır. Genel Başkan Alanya ziyaretiyle Alanyalı hemşehrilerimizin kendilerine sahip çıkmasıyla beklenen umut ışığının olduğunun göstergesidir. Elbetteki bizlerde bu toprakların insanları olarak hemşehrilerimizin bu duruşları ile ayrıca mutlu oluyoruz. İnanıyoruz ki Gelecek çınarının Alanya'dan tüm Türkiye sathında yayılacağıdır.
Alanya bizim için kaledir.
Biz Alanyalıyız, Alanya'nın önemi bu ülkenin gelişmesini etkileyecek ölçüdedir. Alanya Türkiye'nin stratejik kentlerindendir. Bu yüzdendir ki Alanya'nın Geleceği hepimizin geleceğidir. Sözlerine yönetime başarılar dileyerek son veren BAŞÇI yönetim kurulu ile basına kapalı toplantıya geçti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner194

banner195

Alanya Gazetesi Alexa