banner179
Öne Çıkanlar alanya ürdünlü eksoz antalya büyükşehir belediyesi Alanya Nezahat Abdullah Doğan İlkokulu

Bu haber kez okundu.

Alanya'dan Dünya'ya sağlıklı turizm mesajı verecekler

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin “ Sağlıklı Turizm, Güvenli Kentsloganı ile Pazar günü düzenleyecekleri etkinlik konusunda bilgi verdi. 

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Normalleşme süreci başlamasıyla birlikte Alanya’da yaşayan yabancı ülke vatandaşlarına 7 Haziran Pazar günü saat 1000 da İskele de kahvaltı vereceklerini ve kahvaltıya onur konuğu olarak Alanya’mızın gururu Dışişleri Balanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katılacağını açıkladı.

Şahin, “Pandemi sürecinde yürüttüğümüz çalışmaların ardından normalleşme sürecinde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlk olarak yeniden ekonomik hareketliliğin sağlanması için  dünyaya Alanya’mızdan bir mesaj vermek istiyoruz. Alanya’mızın ne kadar güvenli bir kent olduğunu anlatmanın zamanı geldi diye düşünüyoruz. Alanya’mızda sağlıklı ve mutlu yaşayan ve yeni Alanyalı olarak gördüğümüz  yerleşik yabancı dostlarımızı Pazar günü kahvaltıya  davet edeceğiz. Turizm sektörünün bir an önce normale dönmesini istiyoruz.  Programımıza onur konuğu olarak Alanya’mızın gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu da teşrif edecektir. Sloganımız “Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent” olacak” diye konuştu.

.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner167

banner169

Alanya Gazetesi Alexa