ALANYA BELEDİYESİ’NDEN VERİMLİLİĞİ ARTTIRMA ÇALIŞTAYI

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN VERİMLİLİĞİ ARTTIRMA ÇALIŞTAYI
Alanya Belediyesi Türkiye’de belediyeler bazında bir ilki gerçekleştirerek, kamu hizmetlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalıştay düzenledi.
Alanya Belediyesi Türkiye’de belediyeler bazında bir ilki gerçekleştirerek, kamu hizmetlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalıştay düzenledi. Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Gold City Otel’de düzenlenen “Verimliliği Arttırma Çalıştayı” 3 gün sürecek. Yrd. Doç. Dr. Engin Üngüren’in danışmanlığında düzenlenen çalıştay, nitelik yönüyle Türkiye’de belediyeler bazında bir ilk olma özelliği taşıyor.

AMAÇ HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRMAK

Çavuşlar, Şefler, Birim Sorumluları ve Müdürler olmak üzere üç ayrı grup için ayrı ayrı oturumların düzenlendiği çalıştayın amacıyla ilgili bilgi veren Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Gani Şahin, “Alanya Belediyesi tarafından üretilen kamu hizmetlerinin kalitesini arttırarak vatandaş memnuniyetini yükseltmek istiyoruz. Bu bağlamda da çalışanların yönetime katılımını sağlayarak, hizmet sunumunda karşılaşılan sorunlara çözüm önerileri getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Şahin, çalıştay sonucu ortaya çıkacak raporun da belediye üst yönetimine sunulacağını belirtti.