Antalya Freni Patlayan Seyir Halindeki Kamyondan Atladı

Antalya Freni Patlayan Seyir Halindeki Kamyondan Atladı
Freni patlayan seyir halindeki kamyondan atladıANTALYA'nın Korkuteli İlçesi'nde seyir halindeyken freni patlayan kamyondan atlayan sürücü yaralandı.

ANTALYA"nın  Korkuteli İlçesi"nde seyir halindeyken freni patlayan kamyondan atlayan sürücü yaralandı. Kontrolden çıkan kamyon ise bariyerlere çarparak dururken, bu anlar başka bir araç sürücüsü tarafından saniye saniye görüntülendi.

Antalya-  Korkuteli karayolunun 29"uncu kilometredeki Cehennem Deresi mevkiinde meydana geldiği belirtilen kazada, freni patlayan kamyonun sürücüsü seyir halindeki araçtan atladı. Başını asfalt zemine çarpan kimliği belirsiz sürücü yaralandı. Arkadan gelen diğer sürücüler tarafından çağrılan ambulansla hastaneye götürülen sürücü tedaviye alındı. Kontrolden çıkan kamyon ise yol kenarındaki bariyerlere çarparak durabildi.

Kaza anı arkada seyreden bir başka sürücü tarafından görüntülendi. Seyir halindeki kamyonun sürücü tarafındaki kapıdan sarkan adamın rampa çıkışına yaklaşırken yavaşlayan araçtan aşağı atladığı görülüyor. Hemen arkadan gelen bir otomobil sürücüsü durumu fark edip yavaşlarken, asfalt zemine başını çarpan kamyon sürücüsü yerde hareketsiz kaldı. Kamyon ise kontrolden çıkarak yol kenarındaki bariyerlere çarptı. Bariyerlere sürterek 15-20 metre giden kamyon sürtünmenin etkisiyle durdu. Görüntülerde arkadan gelenlerin bir süre yaralı sürücünün başında beklediği ve yardım istediği yer alıyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.