whatsapp
Öne Çıkanlar Dedi Yeni Bir Şirket Daha Satın Aldı alanya son dakika Süleyman Demirel alanya

Bu haber kez okundu.

Alanya'nın Bugün Mahkemesi Var

2015 Yıldında Alanya gençliği vatan, bayrak sevdası ile Alanya sokaklarında yaptığı yürüyüşte Atatürk Anıtına geçmek isterken, bankalar caddesi güzergahında HDP'lilerin taşlı sopalı saldırısına maruz kalmıştı. İşte o yıldan bu yana hem suçlu hem de güçlü misali gençlerimiz saldıran kişiler tarafından sürekli açılan davalar neticesinde yargılanıyor.

Olayın Geçmişi; 2015 yılında yaşanan terör olaylarını kınamak isteyen Alanya gençliği, HDP binasına Türk bayrağı asmış, olaya tepki gösteren HDP'liler ise polise ve vatandaşlara saldırmıştı. Saldırının ardından, Alanya gençliği ile HDP'liler arasında taşlı sopalı kavga çıkmıştı. Polisin biber gazı kullanarak müdahale ettiği olaylarda 1'i polis 14 kişi yaralanmış, olaylardan sonrada bölgede bulunan bazı esnaflar kepenk kapatmıştı. 

Şimdi soruyoruz size, Alanya'da bu gençlerimize kim sahip çıkacak? Edinilen bilgilere göre o gün yürüyüşte taşlarla sopalarla Alanya'da milliyetçi gençlerimize saldıranlar sürekli dava bozup yeniden dava açıyorlar. Alanya Gençliğinin bugün saat 13:30'da Alanya Adliyesinde yine duruşması var. Vatanını, milletini, bayrağını seven tüm Alanya halkını bugün saat 13:30'da Alanya Adliyesindeki duruşmada gençlerimize sahip çıkmaya davet ediyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74