Başkan Yücel, Berlin Fuarında

Başkan Yücel, Berlin Fuarında
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dünyanın en önemli turizm fuarı olan Uluslararası ITB Berlin Turizm Fuarı’na katıldı. Alanya heyeti ile tanıtım çalışmalarına öncülük eden Başkan Yücel, fuarın ilk gününde tur operatörleri ile görüştü.

Dünyanın en önemli turizm fuarı ITB, Almanya’nın başkenti Berlin’de 50. kez kapılarını açtı. Bugün başlayan ve 13 Mart’ta sona erecek olan ITB Berlin Fuarına Alanya’dan da kalabalık bir heyet çıkarma yaptı. Alanya’dan fuara Belediye Başkanı ve ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, ALTİD Başkanı Burhan Sili,  ALTAV Yönetim Kurulu Üyeleri, AGC Başkanı Mehmet Ali Dim ve turizmciler katıldılar. Alanya, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) öncülüğünde her zamankinden daha büyük bir stantla fuarda yer aldı.

 Fuarın ilk gününde Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, tur operatörleri bir araya gelerek çeşitli görüşmeler yaptı. Başkan Yücel, “ALTAV çatısı altında her zamankinden daha büyük bir stantta Alanya’nın tanıtımını yapıyoruz. Alanya’mızı temsil eden tüm kurum ve kuruluşlarla bu fuarda Alanya için güçbirliği oluşturduk. Hep birlikte Alanya’nın en iyi şekilde tanıtıp, önümüzdeki sezonu en iyi şekilde geçirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

ALTAV öncülüğünde fuarda 52 metrekarelik stantta tanıtım yapan Alanya heyeti, ziyaretçilere otellerin rehberi, şehir haritası, doğa sporları haritası, takvim, broşür ve üzerinde Alanya resimleri bulunan su kabağı ve süsü eşyaları verdiler.

Fuarda ayrıca Alanya’dan yaklaşık 20 otel de ilçenin tanıtımını yapıyor.