whatsapp
Öne Çıkanlar Alanyada Uyuşturucu Satacaklardı ALKÜ Mühendislik İlk Tübitak Projesini Kazandı Engelli Öğrencilere Trafik Eğitim Pisti Davası Lightning Labs

Bu haber kez okundu.

Adem Başkan "Her Türlü Desteği Vereceğim" Dedi
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Multigroup Alanyaspor'un Süper Lig'e çıkması için elimden gelen her türlü desteği vereceğim. Takımın Süper Lig'de olması sosyal, ekonomik ve turizm potansiyeli açısından herkese büyük kazanç sağlar. Alanya'ya Süper Lig yakışır" dedi.
 
Multigroup Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Dilaver Çekiç, Mehmet Uslu ve Enver Vural, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Alanya Belediyesi ve Multigroup Alanyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ile Alanya Belediyesi İmar Müdürü Murat Satı da yer aldı.
Başkanı Yücel, Multigroup Alanyaspor'un Süper Lig'e çıkmasını en çok isteyenlerin başında kendisinin geldiğini söyledi. Belediye başkanı olarak bundan gurur duyacağını belirten Başkan Yücel, "Alanyaspor'un Süper Lig'e çıkması için elimden gelen her türlü desteği vereceğim.. Alanyaspor bu şehir için çok önemli. Takımın Süper Lig'de olması sosyal, ekonomik ve turizm potansiyeli açısından herkese büyük kazanç sağlar" dedi.
Tesis ve maddi anlamda desteklerinin süreceğini dile getiren Başkan Yücel, "Damlataş'a yapılacak teleferik projesinden kulübe kişi başına 1 TL pay ayrılması için firmayla görüşüp bunu sağlayacağım. Rıhtımdaki sorunun çözülmesi halinde tekne turlarından da bir miktar pay verilmesi konusunda çalışmalar sürüyor. Alanya'da oynanacak maçları elimden geldiği kadar kaçırmamaya gayret edeceğim. Alanya halkını da maçlara gelerek takıma destek vermeye davet ediyorum" dike konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74