Pişkin Koca, Bıçakladığı Eşinden ’Küfretti’ Diyerek Şikayetçi Oldu

Pişkin Koca, Bıçakladığı Eşinden ’Küfretti’ Diyerek Şikayetçi Oldu
Alanya'da tartıştığı eşi Ebru Ç.'yi sokak ortasında bıçaklayan, polisin vatandaşın elinden zor aldığı Hilmi Ç., küfre maruz kaldığı gerekçesiyle eşinden şikayetçi oldu.

Antalya"nın  Alanya İlçesi"nde dün tartıştığı eşi 37 yaşındaki Ebru Ç."yi bıçakla yaralayan 38 yaşındaki Hilmi Ç., küfür ve hakarete maruz kaldığı gerekçesiyle eşinden şikayetçi oldu.

SOKAK ORTASINDA BIÇAKLADI

Alanya"da dün sabah saatlerinde Şekerhane Mahallesi"nde meydana gelen olayda, Ebru Ç., caddede yalnız yürüdüğü sırada yanına gelen eşi Hilmi Ç. ile bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Hilmi Ç. eşine vurmaya başladı, ardından da üzerindeki bıçakla bacaklarından yaraladı.

ÇEVREDEKİLER LİNÇ ETMEYE KALKIŞTI

Olay yerinden kaçmaya çalışan Hilmi Ç."yi yakalayan çevredekiler, linç girişiminde bulundu. İhbar üzerine gelen polis öfkeli kalabalıktan kurtardığı Hilmi Ç."yi gözaltına aldı. Yaralı Ebru Ç. ambulansla hastaneye götürülürken, vatandaşların dövdüğü Hilmi Ç. ise  Alanya Devlet Hastanesi"ndeki tedavisinin ardından işlemleri için polis merkezine götürüldü.

BIÇAKLADIĞI EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Saray  Polis Merkezi"nde ifadesi alınan Hilmi Ç., Ebru Ç."nin kendisine küfür ve hakaret ettiğini, mal varlığını da eşi yüzünden kaybettiğini iddia ederek, sinirlendiğini ve bıçakladığını söyledi. Yaraladığı Ebru Ç."den şikayetçi olan Hilmi Ç., kendisine linç girişiminde bulunanlar hakkında ise şikayetçi olmadı.

UZAKLAŞTIRMA TALEBİNDE BULUNMUŞ

Yaralı Ebru Ç. ise ilk ifadesinde, Hilmi Ç."nin yolun karşısından elinde bıçakla koştuğunu ve yanına gelir gelmez bıçağı saplamaya başladığını belirtti. Ebru Ç. ayrıca yaklaşık 3 ay önce Hilmi Ç. hakkında şikayette bulunarak uzaklaştırma talebinde bulunduğunu kaydetti.

TUTUKLANDI

Hilmi Ç., işlemlerinin ardından çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.