BAŞKAN YÜCEL, 12 NİSAN’DA 3 TV KANALINDAN ORTAK YAPILACAK CANLI YAYINDA 2 YILINI ANLATACAK

BAŞKAN YÜCEL, 12 NİSAN’DA 3 TV KANALINDAN ORTAK YAPILACAK CANLI YAYINDA 2 YILINI ANLATACAK
30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Alanya Belediye Başkanlığı görevine seçilen Adem Murat Yücel, 2 yılda yaptığı hizmetleri ve projelerini ‘2. Yıl Özel’ programında Alanya halkına anlatacak.

“2. Yıl Özel” programı Kanal V, ATV ve Kanal A televizyonlarından canlı yayınlanacak. 7 Nisan 2014 tarihinde yapılan devir teslim töreni ile Alanya Belediye Başkanlığı makamına oturan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 12 Nisan Salı günü saat 20.30’da Alanya Kültür Merkezi’nde (AKM) basın mensuplarıyla bir araya gelerek, geçirdiği iki yılın değerlendirmesini yapacak.


GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLAYACAK

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘2. Yıl Özel” programında Alanya’daki basın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerle bir araya gelerek onlarla hem iki yıllık çalışmalarını değerlendirecek hem de basın mensuplarının sorularını cevaplandıracak.

3 TELEVİZYON KANALINDAN CANLI YAYINLANACAK
Alanya’nın yerel televizyonları Kanal A ve ATV’de canlı yayınlanacak program aynı zamanda Antalya merkezli ulusal yayın yapan Kanal V’den de izlenebilecek. İlçedeki gazete ve televizyon kuruluşlarının temsilcileri katılacak. Başkan Yücel, iki yıl süresince yaptığı çalışmaları ve 3 yıl içinde gerçekleştirmeyi hedeflediği projeleri anlatacak. Başkan Yücel, programa katılan gazetecilerin sorularını yanıtlayacak ve özel açıklamalarda bulunacak.