Kanat aldı, içinden tavuk kafası çıktı

Kanat aldı, içinden tavuk kafası çıktı
Mashable'ın haberine göre; Montpellier'e bağlı Saint-Jean-de-Vedas'ta yaşayan bir adam, Türkiye'de de faaliyet gösteren bir zincir fast food restoranından kanat aldı. Mounir Bessaih adlı adam, kanatların arasında bir tavuk kafası olduğunu fark etti.Bessaih, ardından çektiği vide

Mashable'ın haberine göre; Montpellier'e bağlı Saint-Jean-de-Vedas'ta yaşayan bir adam, Türkiye'de de faaliyet gösteren bir zincir fast food restoranından kanat aldı.

Mounir Bessaih adlı adam, kanatların arasında bir tavuk kafası olduğunu fark etti.Bessaih, ardından çektiği videoyu 22 Nisan'da Facebook ve Youtube'a yükledi.

Bunun üzerine söz konusu restoran, Bessaih'in Facebook paylaşımına yorum yazarak, özür diledi. Restoran, “kabul edilemez olayın, neyse ki, sağlık açısından bir risk teşkil etmediğini” de belirtti.

Le Parisien gazetesine konuşan Bessaih, "tavuk kafasını fark etmeden önce bir ısırık almak üzere olduğunu ve önce kemik sandığını" söyledi.

İki gün önce Türkiye'de de pek çok şubesi bulunan ve tavuk ürünleri satan bir firmanın Birmingham'daki şubesinde kullanılan buzlarda dışkı kalıntıları olduğu ortaya çıkmıştı.