O sektör Bodrum'da çöktü sırada Alanya mı var?

O sektör Bodrum'da çöktü sırada Alanya mı var?
Ülkemizde genelde Üstelik grubu Nerede tatil yapıyor diye sorulsa birçoğumuzun vereceği cevapları içerisinde Bodrum illaki yer alacaktır. Bodrum'da pahalık yüzünden çok sayıda etkinlik Bu yıl ilk defa iptal edildi. Şimdi sırada Alanya mı var?

Her yıl ülkemizdeki ünlü müzisyenlerin sahne aldığı çok sayıda konser biletleri ilk çıktığı andan itibaren birkaç gün içerisinde Bodrum'da satılır ve Konser günü beklenirdi. Ancak bu yıl çok ünlü sanatçıların konserleri bile biletlerin pahalı olması sebebiyle vatandaşlar tarafından anlamadı. Hal böyle olunca da organizatörler şaşkınlık içerisinde kalarak söz konusu konserleri iptal ettiler.

Organizatörler ise konser biletlerinin olabildiğince uygun fiyatlı şekilde verilmeye çalışılsa da maliyetler sebebiyle söz konusu organizasyonların yerine getirilmesinin mümkün olmadığını bir kere daha anlaşıldığını ifade etmektedir.

Bu durum Alanya için nasıl gerçekleşecek önümüzdeki günlerde belli olacak. Ama halihazırda halk konserleri dışında kulüplerin düzenlediği birçok etkinlik geçtiğimiz yıllara oranda daha az müşteri kitlesine ulaşıldığı gözlemlenmektedir. Yani durum bu şekilde devam ederse biz de aynını yaşayacağız.

Alanya Gazetesi / ÖZEL HABER