Alanya güven içinde olsun onlar görevlerinin başında

Alanya güven içinde olsun onlar görevlerinin başında
Alanya Belediyesi ve Alanya Kaymakamlığı personeli Kurban Bayramının güven içinde geçmesi adına bayramda görev yapacaktır.

Alanya Kaymakamlığı ve Alanya Belediyesi kurban bayramı boyunca temizlik işlerinden, sağlık hizmetlerine ve güvenliğe varana kadar birçok alanda beraber çalışacaklardır.

Alanya İlçe Devlet Hastanesi bayramda acil servis birimi ile beraber hizmet verecektir. Oluşabilecek olan riskli durumların önüne geçebilmek amacıyla doktorlara Bayram nöbeti verildi. Bunun yanında polis ve jandarma teşkilatı da bayram boyunca 24 saat boyunca görevlerinin başında olacak.

Alanya Belediyesi zabıtası ise Bayram boyunca İşletmeleri denetlemeye devam edecek. Alanya Belediyesi'ne bağlı temizlik işleri personeli ise bayramdan önce ilçemizde genel bir temizliğe girişti.

Cadde ve sokaklar yıkandı. Kurban kesim alanındaki temizlik işleri de aynı şekilde Alanya Belediyesi tarafından yerine getirilecek. Bayramda çöpler toplanacak ve olası bir kirliliğin önüne geçilecek. Alanya Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri de oluşabilecek olan yangınları engellemek amacıyla görevlerinin başında olacak.

Alanya Gazetesi / ÖZEL HABER