Türkiye'yi Sarsan Musa-Sarah Aşkının Çocuğu Muhammet Artık 18 Yaşında

Türkiye'yi Sarsan Musa-Sarah Aşkının Çocuğu Muhammet Artık 18 Yaşında
Musa ile Sarah'ın İngiliz basınına manşet olan aşkları 1994'te Alanya'da başladı. O dönem 13 yaşında olan İngiliz kızı Sarah Cook, ailesiyle tatile geldiği Alanya'da gönlünü 18 yaşındaki garson Musa Kömeağaç'a kaptırdı.

Tatil bitiminde  İngiltere'ye dönen Sarah, Musa ile görüşmeye devam etti, gençler evlilik kararı aldı. 13 yaşındaki Sarah'ın ailesinin de rızasıyla  Kahramanmaraş'ta imam nikâhı kıyan çift, görkemli bir düğünle evlendi.

MUSA'DAN OLAN ÇOCUĞUNU İNGİLTERE'DE DOĞURDU

Ancak Musa, Sarah'ın yakınları durumu basına sızdırınca suç duyurusu üzerine, küçük yaştaki kızı alıkoymak suçundan 28 gün hapis yattı. Kısa süre sonra ülkesine dönmek zorunda kalan Sarah, Musa'dan olan çocuğunu da  İngiltere'de doğurdu.İKİSİNİN DE BAŞINDAN İKİŞER EVLİLİK GEÇTİ

Aradan uzun yıllar geçti. Oğulları Muhammed, babasından uzakta  İngiltere'de büyüdü. İkisinin de başından ikişer evlilik geçen Sarah ve Musa'nın yolları hiç kesişmedi. Çocukları Muhammed de onları bir araya getiremedi.(Türkiye'yi sarsan aşkın çocuğu Muhammed, bugün 18 yaşında bir delikanlı.)

SARAH ŞİMDİ 4 ÇOCUK ANNESİ
Bugün 33 yaşında olan Sarah,  Alanya'daki kısa süren imam nikâhından sonra döndüğü  İngiltere'de iki kez evlendi. 1998'de kapı komşularının oğlu Anthony ile evlenen Sarah, bir oğul daha dünyaya getirdi. Ancak bu evlilik fazla sürmedi. Oğlunu, Musa'dan olan diğer oğluyla büyüten Sarah, yaklaşık 10 yıl önce ikinci evliliğini yaptı.

Mutluluğu Graham Web'de bulduğunu söyleyen Sarah'ın Alisha ve Amelia adlı iki çocuğu daha oldu. Sarah'ın 4 çocuğu da sosyal medya hesaplarında annelerinin soyadı olan 'Cook'u kullanıyor.İKİ EVLİLİĞİNDE DE MUTLU OLAMADI

Bugün 38 yaşında olan Musa, imam nikâhıyla evlendiği Sarah'tan sonra yaptığı iki evliliğini de bitirdi. İntizar ve Mehmet adında iki çocuğu oldu. Boşandığı ikinci eşi, boşanma nedenlerini sayarken, eşinin "İngiltere'deki Sarah'la sık sık telefonda konuşması"nı ileri sürdü. Lise çağlarında iki çocuğu bulunan Musa, memleketi  Kahramanmaraş'tan hiç ayrılmadı.Film ve prodüksiyon işleriyle uğraşmaya başladı.Musa Kömeağaç, geçmişe dair konuşmak istemediğini söylerken, Sarah'ın, oğlu Muhammed'i kendisine hiç göstermediğini, sadece internet üzerinden görebildiğini söyleyerek şikâyette bulunmuştu.