Tuı, 300 Rehberle Expo 2016’da Toplandı

Tuı, 300 Rehberle Expo 2016’da Toplandı
Dünyanın en büyük turizm şirketlerinden biri olan TUI, Antalya’daki otellerde görev yapan 300 rehbere EXPO 2016 Antalya sergi alanı içerisinde bulunan konferans salonunda bilgilendirme yaptı.

Dünyanın en büyük turizm şirketlerinden biri olan TUI,  Antalya"daki otellerde görev yapan 300 rehbere EXPO 2016  Antalya sergi alanı içerisinde bulunan konferans salonunda bilgilendirme yaptı.

Yılda yaklaşık 3 milyon turisti  Türkiye"ye getiren dünyanın en önemli turizm şirketlerinden biri olan TUI, TUI- TANTUR  Türkiye Genel Müdürü Koray  Çavdır"ın da katılımıyla, yaz sezonunda TUI"nin sahip olduğu otellerde hizmet verecek 300 rehbere eğitim verdi. EXPO 2016  Antalya sergi alanı içerisinde yer alan Kongre merkezinde gerçekleştirilen toplantıda rehberlere, takım liderleri ve takım müdürlerine operasyon, servis, müşteri ağırlama, insan kaynakları, satış, destek ve organizasyon konularında çeşitli bilgilendirmeler yapıldı.

"EXPO bizim için önemli" diyen TUI yetkilileri, EXPO turunu satacak çalışanlarının mutlaka bu alanı görmesi gerektiği düşüncesinden hareketle her yıl bu aylarda gerçekleştirdikleri toplantı için EXPO 2016"yı seçtiklerini ifade etti. Gün boyu süren toplantının sonunda TUI ev sahipliklerinden dolayı EXPO 2016  Antalya Ajansı Genel Sekreterliği"ne teşekkür plaketi verdi. Plaketi EXPO 2016  Antalya Ajansı genel  Sekreter Yardımcısı Mücahit Şengül aldı.

Toplantı sonrası EXPO 2016  Antalya sergi alanını gezen rehberler beğenilerini dile getirirken, turizme yeni bir cazibe alanı kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. 

Etiketler :