Mixx Travel'dan Kurabiyeli Karşılama

Mixx Travel'dan Kurabiyeli Karşılama
Bu pazar sezonun ilk uçuşu Copenhagen'dan Alanya'ya 240 kişi getiriyor.
2009 Yılında Isveç’ te kurulan ve İskandinav ülkelerinden Türkiye’ nin tüm tatil beldelerine Paket tatil satan Türk Tur Operatörü MIXX TRAVEL Sun Express Partnerliğinde Danimarka /Kopenhag ve İsveç/Stockholm’ den,  Antalya’ ya Charter uçuşlarına başladı.

2016 yılında Sun Express’ ten kesinleşen, haftanın 3 günü ( Salı – Perşembe – Pazar ) 6,000 garanti koltuk kapasitesi ve ayrıca 6000 kişi kapasiteli  Full Charter olarak  haftanın 1 günü ( Pazar )  Gazipaşa’ya  Kophenhag dan direk uçuşları ile firmanın kendi kurduğu Incomming Acentesi, Alanya merkezli MIXX SEYAHAT ile operasyonlarına devam edecek.
 
Firma yetkilisi Deniz Mehtap Çıtak yaptığı açıklamada şunları söyledi; "MIXX TRAVEL 2009 Yılında Isveç’ te kurulmuş olan ve İskandinav ülkelerinden Türkiye’ nin tüm tatil beldelerine Paket tatil satan Türk Tur Operatörüdür. Şirketimiz kuruluşundan bu yana her yıl artan misafir kapasitesi ile 2015 yılında Sun Express Partnerliğinde Danimarka /Kopenhag ve İsveç/Stockholm’ den,  Antalya’ ya Charter uçuşlarına başlamıştır. 2015 Yaz sezonu operasyonumuzu 6,000 kişi kapasitesi ile 01.11.2015 tarihinde bitirmiş bulunmaktayız.

2016 yılında Sun Express’ ten kesinleşen, haftanın 3 günü ( Salı – Perşembe – Pazar ) 6,000 garanti koltuk kapasitemiz ve ayrıca 6000 kişi kapasiteli  Full Charter olarak  haftanın 1 günü ( Pazar )  Gazipaşa’ya  Kophenhag dan direk uçuşlarımız ile kurduğumuz kendi Incomming Acentemiz, Alanya merkezli MIXX SEYAHAT ile operasyonumuza devam edeceğiz.   Sezonun çok zor geçeceği artık kesinleşti. Tüm zor şartlara rağmen operasyon tarihimizi ertelemedik ve herhangi bir uçak iptaline gitmedik.  ‘’ Meget mere ferie for pengene ‘’ -  AZ PARAYA ÇOK TATIL sloganımız ile yolumuza devam edeceğiz. Ofisimizin açıldığı günden beri  değerli otelci partnerlerimize, havayolu şirketlerimize tarafımıza vermiş oldukları desteklerden  dolayı şimdiden teşekkür eder, yine de her şeye rağmen iyi bir 2016 sezonu geçirmeyi dileriz."