35 Odalı Butik Otele “BEST TUI HOTEL” Ödülü

35 Odalı Butik Otele “BEST TUI HOTEL” Ödülü
Oba Mahallesi’nde faaliyet gösteren 35 odalı Anık Otel’e, Avrupa seyahat pazarının en büyük turizm şirketleri arasında yeralan TUI tarafından “TUI HOLLY 2015, BEST TUI HOTEL” ödülü verildi. Otel sahipleri bu gururu Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’le paylaştı.

Alanya’nın Oba Mahallesi’nde bulunan 35 odalı butik otel Anık, Alman turizm şirketi TUI’nin dünya çapında çalıştığı tüm TUI otelleri arasında her yıl düzenlediği TUI Holly Awards ödüllerinde, 2015 yılında hizmet kalitesiyle “En İyi Otel” ödülüne layık görüldü. Anık Ailesi tarafından işletilen otelin sahipleri Funda Anık, Saciye Anık, Reşit Anık ve Sinan Kok, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek, mutluluklarını paylaştılar.“BU ÖDÜL ALANYA’NIN”
“Türkiye’nin 28 otelle listeye girdiği TUI Holly Awards’da, otelimizle Alanya’ya kazandırdığımız bu gururu Sayın Belediye Başkanımızla paylaştık” diyen Anık Otel sahiplerinden Reşit Anık, “Yarım pansiyon çalışan otelimiz, küçük bütçesiyle TUI’nin çalıştığı tüm dev otelleri geride bıraktı. Biz bir aile şirketiyiz ve müşterilerimize severek hizmet veriyoruz. Bu ödül Alanya’nın, Alanya’mızı çok seviyoruz. Anık Otel şimdiye kadar birkaç kez daha ödül almıştı ama bu ödül tüm ödüllerin OSCAR’ıdır. Bizi misafir ettiği için Sayın Başkanımıza ailecek teşekkür ederiz.” şeklinde duygularını dile getirdi.

“BÖYLE BAŞARILARA İHTİYACIMIZ VAR”
Ocak ayında Hollanda’nın Utrech şehrinde düzenlenen turizm fuarında da Alanya’nın “En İyi Tatil Şehri” ödülüne layık görüldüğünü hatırlatan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Böyle başarılara ihtiyacımız var. Alanya’ya bu gururu yaşattığınız için teşekkür ederim. Sizleri tebrik ediyor, başarılarınız devamını diliyorum. En kısa zamanda da otelinizi ziyaret edeceğim” dedi.