Okul Sporları Ödül Töreni Alanya'da Gerçekleştirildi

Okul Sporları Ödül Töreni Alanya'da Gerçekleştirildi
2015-2016 eğitim-öğretim yılı içerisinde Alanya da gerçekleştirilen Okulararası Spor müsabakalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tören İstiklal Marşı ile başladı. Halk oyunu gösterilerinin ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erdal Tamrak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’in açılış konuşması gerçekleştirdi. 2015-2016 sezonu içerisinde Geleneksel çocuk oyunları(yağ starım bal satarım, mendil kapmaca, tombik, yakan top karma), voleybol, hentbol, basketbol, futbol, futsal, badminton, halk oyunları, masa tenisi, kros, yüzme, tenis, oryantiring, hokey, kano, atletizm, bocce ve step aerobik branşlarında müsabakalar yapıldı.

Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını; Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Alaattin Keykubat Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ahmet Pınarbaşı, Alanya Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Selim Beyhan ve okul müdürleri verdi.