KAYMAKAM TANRISEVEN'DEN MULTİGROUP ALANYASPOR'A DESTEK DEVAM EDİYOR

KAYMAKAM TANRISEVEN'DEN MULTİGROUP ALANYASPOR'A DESTEK DEVAM EDİYOR
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven başlatmış olduğu "Sosyal medya profillerimizi Multigroup Alanyaspor ile donatalım" kampanya kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörlüğünü ziyaret etti.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ'ı ziyaret eden Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ'a Multigroup Alanyaspor forması hediye ederek, Multigroup Alanyaspor'a destek olmasını istedi.
Ziyaretinden ve forma hediyesinden dolayı Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'e teşekkür eden Koordinatör Yardımcısı Uludağ, "Alanya Kaymakamımız Sayın Dr. Hasan Tanrıseven önderliğinde kampanyaya herkes destek vermeli. Sayın Kaymakamımız kulübümüz için her şeyi yapıyor. Bu herkese örnek olmalı" dedi.

KAYMAKAM TANRISEVEN "ŞEHRİMİZİ SON 2 MAÇTA HAVAYA SOKMALIYIZ"
Kampanya ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, "Ziyaretlerimize Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörlüğü ile başladık. Hedefimiz doğrultusunda Süper Lig'e ramak kaldı. Şehrimizi son 2 maçta havaya sokmalıyız. Elbirliği ile şehrimizi hareketlendirip mutlu sona ulaşacağız" dedi.