Haydi Alanya Maça..

Haydi Alanya Maça..
PTT 1. Lig’de şampiyonluk yolunda Kardemir Karabükspor’la kıyasıya mücadele eden Multigrup Alanyaspor, bu hafta Göztepe’yi ağırlıyor. Alanyaspor’un rakibi Karabükspor ise şampiyonluğunu ilan eden Adanaspor ile kendi sahasında mücadele ediyor.
Multigrup Alanyaspor Göztepe ile 7 Mayıs Cumartesi günü saat 18:30’da Oba Stadı’nda karşılaşırken, Kardemir Karabükspor ise 8 Mayıs Pazar günü kendi sahasında Adanaspor’u saat 19:00’da konuk edecek. 
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanyaspor’un şampiyonluk yolundaki rakibi Kardemir Karabükspor Adanaspor maçının izlenmesi için 8 Mayıs Pazar günü Alanya Belediyesi arkasındaki alana dev ekran kuracak. Organizasyon için Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör vekili Nurettin Uludağ, Alanyaspor taraftar grubu liderleriyle bir araya geldi.  Taraftar grubu liderleri “ şampiyonluk yolundaki tek rakibimiz Karabükspor’un maçını  dev ekrandan yayınlamak için organizasyon yapan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Takımımız Göztepe’yi yener, Karabük’te Adana’ya yenilirse şampiyonluğumuzu ilan ederiz. Bu nedenle bu organizasyona taraftar grupları olarak destek veriyoruz “ dedi. 
 Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör vekili Nurettin Uludağ ise, “ Alanya’nın en büyük markası olan Alanyaspor, şampiyonluk yolunda son iki haftada iki önemli maç yapacak. Bizler takımımızın Süper Lige çıkacağına sonuna kadar inanıyoruz. Alanya’nın takımına sahip çıktığını herkese göstermek istiyoruz. Bu nedenle Pazar günü yapacağımız organizasyonda Alanya protokolü, Alanyaspor yönetimi, futbolcular, taraftarlar ve halkımızı bir araya getirmeyi planladık. Alanya halkını hep birlikte bu önemli maçı izlemeye davet ediyoruz. Bu organizasyonu yapmamızda destek veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e Alanya Halkı adına teşekkür ediyorum “ dedi.