Goalball Sona Erdi

Goalball Sona Erdi
Nefes kesen Goalball Erkek-Kadın 2. Lig 1. Devre Müsabakaları sona erdi. 2. Lig’in 1. Devresi’nde erkeklerde Boğaziçi Engelliler Spor Kulübü birinci, kadınlarda ise Şehzadeler Engelliler Spor Kulübü birinci oldu.
Nefes kesen Goalball Erkek-Kadın 2. Lig 1. Devre Müsabakaları sona erdi. 2. Lig’in 1. Devresi’nde erkeklerde Boğaziçi Engelliler Spor Kulübü birinci, kadınlarda ise Şehzadeler Engelliler Spor Kulübü birinci oldu. Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve 5 gün boyunca Atatürk Spor Salonu ve 75. Yıl Spor Salonu’nda oynanan müsabakalar sona erdi. Toplam 20 takımın katıldığı lig müsabakalarında erkeklerde Boğaziçi Engelliler Spor Kulübü birinci, Yakutiye Engelliler Spor Kulübü ikinci ve Adıyaman Görme Engelliler Spor Kulübü üçüncü oldu.

Kadınlarda ise Şehzadeler Engelliler Spor Kulübü birinci, Boğaziçi Engelliler Spor Kulübü ikinci ve Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü üçüncü olarak ikinci ligin birinci devresini tamamladılar.