Clk Akdeniz'den Alanyaspor'a Bir Destek Daha

Clk Akdeniz'den Alanyaspor'a Bir Destek Daha
PTT 1. Liginde mücadele eden ve ligin son haftasına 60 puanla ikinci olarak giren Alanyaspor ’u, Süper Lig yolunda CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. yalnız bırakmadı.
20142015 ve 20152016 sezonunda Alanyaspor ’a sponsor olan ve formasında logosu bulunan CLK Akdeniz Elektrik, takıma destek amacıyla düzenlenen "Şampiyonluk Piyangosu" biletlerinden alarak kulübe desteğini sürdürdü.
CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Alanya İlçe Müdürü Niyazi İnce, biletleri Kulüp Başkan Yardımcısı Ahmet Paşaoğlu ’ndan aldı. Kulübe destek olmak amacıyla belli bir oranda alınan biletleri kurum bünyesinde çalışan personele dağıtacaklarını söyleyen Niyazi İnce, "Alanyaspor ’a Süper Lig yolunda başarılar diliyoruz ve kulübün süper lige çıkacağına yürekten inanıyoruz" dedi.
Alanyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Paşaoğlu da CLK Akdeniz ’e desteklerinden ötürü teşekkür etti. CLK ’nın iki sezondur Alanyaspor ’a sponsor olduğunu belirten Paşaoğlu, kendilerine destek olanları mahcup etmemek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.
Alanyaspor Kulübü, Milli Piyango İdaresi ve Alanya Kaymakamlığı ’nın izniyle düzenlediği Şampiyonluk Piyangosu ’nun çekilişi 29 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek.