Alanyaspor'da Son Durum..

Alanyaspor'da Son Durum..
Alanyaspor Kulübü Başkanı Çavuşoğlu: "Süper Lig'e çıkma mücadelesinde ilk ikinin içerisindeyiz. Ortada da iki maç ve 6 puan var" dedi.

Multigroup  Alanyaspor Kulübü Başkanı  Hasan Çavuşoğlu, "Süper Lig"e çıkma mücadelesinde ilk ikinin içerisindeyiz. Ortada da iki maç ve 6 puan var" dedi.

Turuncu yeşilli takım, Göztepe maçı hazırlıklarını  Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri"nde teknik direktör  Hüseyin Kalpar yönetiminde yaptığı antrenmanla devam etti.

Koşu ile başlayan antrenman, ısınma hareketlerinin ardından dar alanda çift kale taktik maç ile tamamlandı. Antrenmana hafif sakatlıkları bulunan Galip Güzel ve Suley katılmadı.

Antrenmanı izleyen kulüp başkanı  Hasan Çavuşoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligin sonuna yaklaştıklarını söyledi. Kritik dönemece girdiklerini ifade eden Çavuşoğlu, "Süper Lig"e çıkma mücadelesinde ilk ikinin içerisindeyiz. Ortada da iki maç ve 6 puan var." dedi.

Çavuşoğlu önlerinde evlerinde oynayacakları Göztepe maçı olduğunu hatırlatarak, kendilerini kolay bir maç beklemediğini dile getirdi. Maça kazanmak için çıkacaklarını vurgulayan Çavuşoğlu, şöyle konuştu:

"Bu takım  Alanya"nın takımıdır ve herkesin sahip çıkması gerekiyor. Taraftarlarımız Vartaş  Elazığspor maçında tribünlerin büyük bir bölümünü doldurdu. Onları o maçta mutlu edemedik. Ancak bundan sonraki süreçte seyircimizi mutlu etmek için her şeyi yapacağız. Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Şampiyon olmak için sahada her türlü mücadeleyi göstereceğiz."