Yazılıp Çizilenlere Işık'ta Dahil Oldu

Yazılıp Çizilenlere Işık'ta Dahil Oldu
Ak Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Alaaddin Işık dün gerçekleşen toplantıda yaşananlarla ilgili olarak bir paylaşımda bulundu.
Alaaddin Işık sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; "Dün Konaklıda gerçekleştirilen toplantıdaki tartışma ile alakalı yazılanları dünden beri okumaktayım. Siyasetin içerisindeki kişiden, uzağındaki kişiye kadar herkes farklı şeyler söyledi ve yazdı.
Lütfen ideolojinize göre her olaydan birşey çıkarırım diye bakmayın artık, her olaydan Ak Partiye, Büyükşehir'e ve Mevlüt Çavuşoğlu'na birşeyler söylemek malesef bazılarının huyu oldu. En son bu sabah Alanya Ülkü Ocakları Başkanının da olaya yanlış şekilde dahil olması ile birşeyler yazmak istedim. Sanırım Erhan Başkan ve diğerleri de çok bilmiyorlar ki Osman Çavuşoğlu o toplantıya Bakan beyin babası sıfatı ile katılmadı.
Osman Çavuşoğlu Alanya siyasetinde sadece Bakan Babası olması ile yer almıyor. Dünkü toplantıya da Türkler Eski Belediye Başkan'ı olarak katıldı ve fikrini söyledi. Osman Çavuşoğlu muhtarlıktan Belediye Başkanlığına ömrünü siyasete vermiş bir isimdir.
Ülkeyi yönetecek bir evlat yetiştirmesi belki onu sevmeyenler için kıskanılası ve siyasi kariyerinin önüne geçen bir durum olabilir.
Ama Sn Ülkü Ocakları Başkanının "Bir siyasetçinin babasından baska hiçbir anlam ifade etmiyor" sözünü de ne yaşına, ne siyasi bilgisine, ne de konumuna yakıştıramadığımı ifade ediyorum.
"

Etiketler :