whatsapp
Öne Çıkanlar alanya alanya son dakika Futbol (2) Spor

Bu haber kez okundu.

Sunexpress'den Şahin’e Ziyaret

Ocak ayında Alanya-Gazipaşa seferlerine başlaması beklenen SunExpress’in Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan ve Bölge Müdürü Murat Hatipoğlu başkanımız Mehmet Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette bölgemize yönelik ulaşım ağının genişletilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Görüşmede Turizmci Fahri Yiğit de hazır bulundu.

Başkanımız Şahin, özellikle Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Cavusoğlu ‘nun önderliğinde büyük gelişme gösteren Alanya-Gazipaşa Havalimanının kapasitesinin arttırılması konusundaki görüş ve önerilerini sundu.

Başkanımız Şahin,“Ülke ekonomisine yılda 4.3 Milyar USD kazandıran Alanya’mızın ulaşımda hak ettiği yere gelmesi için ellerini taşın altına koymaya devam edeceklerini dile getirdi. SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan da başkanımız Şahin ile koordineli çalışacaklarını ifade etti.

Başkanımız Şahin;”Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Sn @MevlutCavusoglu ‘nun önderliğinde; Odamız ve Alanya Belediye Başkanımız @AdemMuratYucel işbirliğinde @SunExpress uçuşlarının Ocak’ta başlaması için girişimlerimiz sürecek. Çalışmalarımız şimdiden Alanya’mız ve bölgemiz için hayırlı olsun.”dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74