whatsapp
Öne Çıkanlar alanya son dakika alanya siyaset Yem Ekonomi

Bu haber kez okundu.

MHP'den 29 Ekim Mesajı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeni ile MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında Türkdoğan şu ifadelere yer verdi;

"94 yıl önce başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz dava arkadaşları tarafından kurulan Cumhuriyetin önemini ve değerini bir kere daha idrak ediyoruz. 

23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması ile müjdelenmiş olan Cumhuriyetle birlikte aziz milletimiz kendi kimliğiyle yeni bir medeniyete yelken açmış, meşrutiyetten cumhuriyete, saltanattan milli egemenliğe adım atmıştır. 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde cumhuriyet rejimiyle yeniden ayağa kalkarak, kısa zamanda milli eğitimden, savunmaya, tarımdan, sanayi ve ticarete değin devasa atılımlar yapan; zalimin karşısında mazlumun yanında duran bu aziz millet, her zaman Türk-İslam düşmanlarının korkulu rüyası olagelmiştir. 
Bu sebeple, Haçlı-Siyonist ortaklığının ülkemiz ve milletimiz üzerindeki sinsi oyunları hep devam etmiştir. Türk-İslam coğrafyasında kan dökerek yeni dünya düzeni oluşturma çabası veren emperyalist Batı, dün olduğu gibi bugün de Türkiye Cumhuriyeti’ni kendisine engel görmektedir. 
Sınırlarımız içindeki ihanetin körüklenmesi, dışımızdaki husumet cephesinin genişletilerek takviye edilmesi bu yüzdendir.
Aziz milletimiz, dün olduğu gibi bugün de birlik ve beraberlik içinde yaşamaktan asla vazgeçmeyecek, ülkemizi içten ve dıştan kuşatan tehlikeler karşısında dimdik ayakta durmaya devam edecek, bozgunculuk isteyenlerin heveslerini boşa çıkarmayı bilecektir.
Cumhuriyetimizin 94. gurur yılını kutlarken, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve aziz silah arkadaşları olmak üzere, bu vatan için canlarını hiçe saymış şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 
Birlik ve beraberliğin en güzel şekilde yaşandığı Alanya halkımız başta olmak üzere bütün Büyük Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramını kutluyor yarınlarımızın çok daha mutlu ve müreffeh olmasını canı gönülden diliyorum.
Mustafa TÜRKDOĞAN 
MHP Alanya İlçe Başkanı"
Anahtar Kelimeler:
MHPden 29 Ekim Mesajı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74