whatsapp
Öne Çıkanlar alanya alanya son dakika (2) Futbol Spor

Bu haber kez okundu.

Mhp Alanya ilçe başkanlığı 23 nisan mesajı yayınladı

Alanya Mhp ilçe başkanlığı 23 nisan münasebeti ile şu mesajı yayınladı;

" 23 Nisan 1920, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, egemenliğin kaynağının millet olarak ilan edildiği ve geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için bir bayram olarak kutlanan önemli bir tarihtir.
Cumhuriyetimizin temel değerlerine ve milletimizin bütünlüğüne yönelik saldırılar dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir.
Gelecek nesillerin, her türlü tehdide karşı tedbirli olabilmesi için bilinçli ve hassas olmaları gerekmektedir.
Türk milletinin gücünü deneme ve sorgulama acizliğine düşenler için şanlı geçmişimizden ders ve sonuç çıkarılacak konuların, imrenilecek olayların çocuklarımıza çok iyi öğretilmesi gerekmektedir.
Yarının büyüklerinin, vatan ve millet sevgisi ile iyi yetişmeleri, sorumlu ve duyarlı birer vatandaş olabilmeleri için gereken tüm çabanın gösterilmesi milli bir görevdir.
Bu vesileyle çocuklarımızın bu anlamlı ve önemli bayramını kutluyor, geleceğin huzurlu Türkiye’sine katkıda bulunacakları inancıyla başarılar diliyorum.
Egemenliğin millete geçtiği, bunun da temsilcileri vasıtasıyla kullanılmaya başlandığı bu mana dolu özel günün hayırlı olmasını temenni ediyorum.
98 yıl önce bu mukaddes vatanı ve aziz Meclis’i emanet eden başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm kurucu kahramanları, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Mustafa TÜRKDOĞAN 
MHP Alanya İlçe Başkanı "

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74