Başkan Yücel'e Destek Çığ Gibi

Başkan Yücel'e Destek Çığ Gibi
Dün Doğanay Otel'de gerçekleşen başkanlar toplantısında yaşanan gerginlik sonrasında bugün sosyal medya üzerinde Başkan Yücel'e adeta destek kampanyası başladı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in konuşması esnasında sözünün Osman Çavuşoğlu tarafından kesilmesinin ardından bugün sosyal medyada bu olayın yankılandığı görüldü. Alanya'da günün en çok paylaşılan haberi de olan başkanlar toplantısı sonrasında Facebook ve Twitter üzerinde vatandaşların profil resimlerini değiştirdikleri ve destek verici paylaşımlarda bulundukları gözlendi. Alanya'da her kesimden destek alan başkan Yücel'e sosyal medya üzerinden bazı AKP'li vatandaşlarında destek verdiği gözlendi.

Onbahis

/>
Öte yandan siyasilerden de peş peşe basın açıklamaları gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar bir iki muhalif açıklama dışında neredeyse gelen tüm açıklamalar Başkan Yücel'in lehine görünüyor. Bugün pazar olmasına karşın sosyal medyada patlama yapan gündem sonrasında hafta başı itibari ile bu konunun Alanya arenasında daha da yankılanması bekleniyor.

İŞTE SOSYALDE PAYLAŞILAN O RESİMLER

Etiketler :