whatsapp
Öne Çıkanlar alanya son dakika alanya haberler siyaset Yem

Bu haber kez okundu.

Atay Uslu, Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Milletvekili Atay Uslu mesajında şunları ifade etti:

"Aziz Milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 94. yılını kutluyoruz.

Cumhuriyet, Atatürk’ün önderliğinde milletimizin büyük bir iman gücüyle gerçekleştirdiği Kurtuluş Mücadelesinin eseridir. İçinden geçtiğimiz zorlu süreçte kıymetini bir kere daha idrak ettiğimiz, temel değerlerimizin mihenk taşı olan Cumhuriyetimizi daha da ileriye taşımak hepimizin ortak görevidir.


CUMHURİYETİMİZ 2023, 2053, 2071 HEDEFLERİNE DURMAKSIZIN YÜRÜYOR.

Milletimiz, bağımsızlığına ve milli iradesinin hâkimiyetine karşı yapılan her girişime karşı, İstiklal Harbi’ndeki kararlılıkla mücadele edeceğini, FETÖ mensubu hainlerin silahlarına göğsünü siper ederek 15 Temmuz gecesi bir kez daha dünyaya göstermiştir. Kim engel olmaya çalışırsa çalışsın dün olduğu gibi bugün de, yarın da aziz milletimizin Cumhuriyetiyle beraber yürüyüşünü durduramayacaktır. Milletimiz sahip olduğu medeniyet kodlarıyla, birlik, beraberlik gücüyle 2023, 2053, 2071 hedeflerine yürümeye devam edecektir.

Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve gazilerimizi şükranla anıyorum.

Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutluyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74